Kadry i płace online za darmo

Kadrowe Środy

Jeśli wciąż szukasz odpowiednich szkoleń z zakresu kadr i płac lub nie możesz zdecydować się na firmę, która zorganizuje i przeprowadzi szkolenia dla ciebie, mamy dobre wieści – właśnie odkryłeś Kadrowe Środy, czyli cotygodniowe, bezpłatne webinary kadrowe prowadzone przez Verte Centrum Szkoleń, które pozwolą Ci trzymać rękę na pulsie i być na bieżąco z tym, co w branży piszczy.

Kadrowe Środy – szansa na rozwój dla pracowników kadr i płac

Centrum Szkoleń Verte jest twórcą najbardziej znanego cyklu bezpłatnych webinarów dla pracowników kadry i płac – mowa oczywiście o Kadrowych Środach. Ta inicjatywa od 2019 roku zgromadziła już ponad 30 tysięcy unikalnych odbiorców, czyli specjalistów do spraw kadr i płac, którzy tworzą aktywną społeczność. Co tydzień na webinary Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr Verte rejestruje się ok. 6000 osób. Dlaczego? Skąd bierze się ta popularność?

Odpowiedź na potrzeby pracowników

Kadrowe Środy to darmowe webinary, które są dostosowane do potrzeb pracowników działających zarówno w administracji publicznej, jak i w firmach prywatnych. Warsztaty są konstruowane w taki sposób, aby każdy dotykał interesujących (a często wręcz palących – mowa tu głównie o kwestiach prawnych) zagadnień.

Kadrowe Środy

Szeroki wachlarz poruszanych tematów

Bezpłatne szkolenia kadry i płace dotyczą takich zagadnień jak:

 • dokumentacja pracownicza,
 • zasiłki,
 • aktualizacje Kodeksu Pracy,
 • rozliczanie czasu pracy,
 • teczki osobowe pracownika,
 • informacje dodatkowe dla pracowników,
 • wyliczanie podstaw zasiłków,
 • problemy umów cywilnoprawnych.

Darmowa próbka wiedzy od specjalistów

Jeśli chcesz szkolić się pod okiem profesjonalistów i sprawdzić repertuar szkoleń z zakresu kadr i płac, rozważ skorzystanie z darmowych szkoleń organizowanych w ramach Kadrowych Śród. Solidna wiedza branżowa przekazywana prosto od specjalistów w swoich dziedzinach to świetne narzędzie do samorozwoju, które otwiera na nowe możliwości zawodowe.

A na dokładkę – nagrania webinarów

W ramach Kadrowych Śród możesz aktywnie uczestniczyć w zajęciach, rozmawiając z ekspertami na najbardziej skomplikowane zagadnienia, a potem odświeżyć zdobytą wiedzę, oglądając nagranie z wydarzenia. Pozwoli Ci to uporządkować każdy temat i uzupełnić notatki, nawet jeśli wir Q&A wciągnie Cię na tyle, że nie sporządzisz ich na bieżąco.

Kadry i płace online za darmo – jak to możliwe?

Co sprawia, że Kadrowe Środy wyróżniają się na tle innych darmowych webinarów? Przede wszystkim jakość i profesjonalizm – nie jest to kolejny przegadany webinar mający zachęcić do zakupu kursu, a twarda, rzetelna wiedza, która przyda się każdej osobie pracującej w branży. Takie darmowe szkolenie kadry i płace gromadzi entuzjastów zawodu, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje.

To też świetne rozwiązanie dla pracodawców i menedżerów, którzy chcą prowadzić zajęcia w czasie pracy – godzina darmowego webinaru w tygodniu to dodatkowy bodziec do zwiększania kompetencji wśród pracowników.

Kadrowe Środy odbywają się regularnie – co tydzień o godzinie 9:00. Idealnie do porannej kawy!

Kadrowe Środy

Kadrowe Środy to: 

 • dostęp do wiedzy eksperckiej z zakresu HR, kadr i płac,
 • przedstawienie narzędzi, procedur i dobrych praktyk zawodowych;
 • tematy dobierane do potrzeb uczestników na podstawie ich sugestii i oczekiwań;
 • społeczność osób, które chcą osiągnąć zawodowy sukces i lubią się dzielić wiedzą.

Na koniec – jak dostać się na Kadrowe Środy, czyli szkolenie kadry i płace online za darmo? Wystarczy wejść na stronę Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr Verte, wybrać interesujący Cię temat i zapisać się. Na podany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie i indywidualny link z dostępem do szkolenia.

By Rachunkowość dla Ciebie